WEB TASARIM & YAZILIM

Neden Web Yazılım?

Severek yapılan işler her zaman harika sonuçlar verir. Bizde işimizi severek yapıyoruz. Web siteleri şirketlerin kimliği rolündedir. Uzman web yazılımcılarımız ve profesyonel arayüz tasarımcılarımızla yapacağımız web siteniz için hedefimiz, sektörünüzde örnek bir site olmasıdır.

Ecomedya; bir çok marka, kurum ve kişilerin, Kurumsal Web Sitesi, E-Ticaret Sitesi, Pazaryeri Platformları ve diğer tanıtım araçlarını üreterek pazarlama faaliyetlerine katkıda bulunmuştur. Ortaya çıkan her çalışmanın ortak noktası; özgün, kullanışlı ve markayı temsil eden nitelikte olmasıdır.

Web sitesi yeni nesil iletişim aracı olan İnternet dünyasında kendinizi en iyi şekilde ifade edeceğiniz sizi temsil edecek en etkili araçtır. Günümüzde akıllı cihazların artmasıyla İnternet kullanımı hayli yaygınlaşmıştır. Bugün birçok kurumsal şirket web sitesiyle müşteri kitlesini artırmıştır.

İletişimden alışverişe, kitap okumadan araştırmaya kadar birçok işin İnternet üzerinden yapılması büyük bir kolaylık sağladığı için insanların birincil seçeneği olmuştur. Fiziki hayattan çok daha fazla insanla iletişime geçebileceğiniz bir web sitesi sizin için de avantajlı olacaktır.

Kendinizi nasıl ifade edeceğiniz tamamen sizin elinizde. Sürekli güncelleme yaparak etkileşim oranınızı arttırabilirsiniz. Web sitesi size ve şirketinize prestij kazandırır. Sosyal medya hesaplarından daha güvenilir bir hava katar. İnternet’te var olabilmenin en iyi yolu web sitesi sahibi olmaktır. Müşterilerinizle daha kolay iletişime geçerek kuracağınız forum köşesiyle de geri bildirimler alabilirsiniz.

Neden Web Yazılım?

  • Markalaşmanızı sağlar.
  • Markanızı daha fazla insana duyurursunuz.
  • Prestij kazanırsınız.
  • Güven kazanırsınız.
  • İnsanlarla kolay iletişim kurarsınız.
  • Az maliyetle daha çok kitleye reklam yapabilirsiniz.

Sıra dışı bir e-ticaret deneyimi

100’ü aşkın E-Ticaret ve Pazaryeri projelerinin Tasarım & Yazılım alanında çalışmalarını üstlendik.

Hizmet Sağlayıcılarımız

Etkili Web Sitesi İçin Nasıl İlerliyoruz?

1

Teklif Oluşturma

Projenizi dinleyip tüm detayları sizden alarak, değerlendirme sürecine gideriz ve teklifimizi kısa süre içerisinde tarafınıza iletiriz.

2

Geliştirme Süreci

Sunmuş olduğumuz teklifimizi onayladığınız taktirde iş geliştirme çalışmalarımız başlar ve her aşama için sizlere bilgilendirme sağlanır.

3

Test Süreci

İş geliştirme süreci tamamlandığında yetkili ekibimiz tarafından gerekli incelemeler yapılır ve iyileştirme sürecine gidilir.

4

Proje Teslimi

Hazırlanan projemiz test aşamalarını tamamladığında, onayınız dahilinde projemiz yayına açılır. Artık hep yanınızdayız!

Etkili Web Sitesi İçin Nelere Dikkat Ediyoruz?

Navigasyon

Kolay bir menü her zaman ziyaretçilere kolay kullanım deneyimi yaşatmalıdır. Menüde yer vereceğiniz başlıklar ve menü dili markanızın kurumsal kimlik bütünlüğünün bir parçasıdır.

Örneğin: neden biz yerine biz kimiz ve hakkımızda gibi alternatiflerin kullanıldığı menü yapılarında, siz de web sitenizde markanızın iletişim diline göre bir menü dili oluşturabilirsiniz.

Renk, Video ve Görsel Kullanımı

Web sitenizi tasarlarken, özellikle kurumsal kimlik bütünlüğünüzü esas alıyoruz. Ürün anlatımında video ve görsel desteği kullanıyoruz. Tüm bunlar yapılırken ajans olarak mümkün olduğunca markanın kendi görsellerini kullanmaya gayret gösteriyoruz.

Sosyal Medya Entegrasyonu

Markanızın sosyal medyada yer alan kanallarını web sitesinde gerektiğinde widget, gerektiğinde de link ve iconlar ile paylaşıyoruz. Bu sayede, sitenize gelen ziyaretçileri sosyal medya kanallarına yönlendiriyoruz.

Mobil Uyumluluk ( Responsive Design )

Akıllı telefonların etrafımızı sarmasından sonra, günümüzde web ziyaretlerinin büyük çoğunluğu mobil telefonlardan yapılıyor. Kendi sitemizden fikir yürütmemiz gerekirse, bugün MODD/group web sitelerinin %50 trafiği mobil telefonlardan sağlanıyor. Ayrıca Google’da organik arama süreçlerinde mobil web sitesi uyumluluğuna büyük önem veriyor.

Aksiyon Alma

Bir web sitesi markasını tanıtırken aynı zamanda ziyaretçilerini arama, lead bırakma ya da ürünü satın almaya itmeli. Bunun için özel olarak yerleştirdiğimiz bazı alanlar ile tüketicinin hızlı bilgi alabilmesi ya da satın almasını sağlıyoruz.

Whatsapp entegrasyonu, mail formları, hızlı satın al ( üye olmadan satın al ) gibi alanlar ile web siteniz satışlarınızı arttıracak.

Kendiniz yönetin, takıldığınızda teknik destek alın.

Teslim ettiğimiz tüm sitelere yönetim paneli entegrasyonu yapıyoruz. Bu sayede web sitenizi dilediğiniz anda güncelleyebilir daha aktif bir kullanıma sahip olabilirsiniz. Admin paneli kullanımı genelde 30 dakikalık eğitimden sonra kolaylıkla öğrenilebilir fakat her koşulda teknik destek ekibimiz sitenizi güncellemeniz esnasında yaşadığınız problemler ile ilgili size yardımcı olacaktır.

Bazı örnek web sitesi çalışmalarımız

Web Yazılım & Tasarım hizmetimiz için toplantı gerçekleştirmek ister misin?

Web Yazılım & Tasarım hizmetimiz için toplantı gerçekleştirmek ister misin?

TALEP OLUŞTUR

Talep Oluştur Popup