0%

Ecomedya ile Sosyal Medya’nın Hakimi Olun!

Ecomedya isletme veya markanizi, sundugunuz firsatlari, urun ve hizmetlerinizi sosyal medya da etkili bir sekilde duyurmaniz, hayran kitlenizi olusturmaniz; aylik ve haftalik icerik planlari ile musterilerinize sezona uygun icerikler sunmaniz icin her zaman yaninizda.

Ecomedya pazarlama hedeflerinizi karşılayan markanız ve ürünleriniz ile ilgili sosyal medya paylaşımlarını ve takibini yaparak, yorumlar ve gelen soruları kurumsal iletişim dilinize uygun olarak yanıtlayarak gelen soruları sizin için fırsata çevirir.

Daha Fazla Etkileşim

Ecomedya hedef kitlenize uygun sosyal medya stratejisi geliştirerek etkileşimli ve yaratıcı paylaşımlar ile daha fazla etkileşim almanızı sağlar.

Özel gün paylaşımları

Sektörünüze ve işinize özel gün paylaşımları ve tasarımları.

Takipçi Artırma

Sosyal medyada daha fazla takipçiye sahip olmak için takipçi arttırma hizmetleri ve stratejileri.

Sosyal Medya İçerik Yönetimi

Ecomedya işletmenize, ürün ve hizmetlerinize özel içerikleri arama trendleri ve sezonsal eğilimlere göre hazırlar.

Sosyal Medya Gönderileri

İşletmenize, ürün ve hizmetlerinize özel, kurumsal kimliğinize uygun sosyal medya tasarımlarına sahip olun.

Blog ve Makaleler

Arama motorlarında bulunmanızı sağlayacak blog ve makale içeriklerine sahip olun.

Videolar

Sosyal medya kanallarına ve internet video reklamlarına uygun video reklamlarına sahip olun.

Görseller

Ürün ve hizmetlerinizin sosyal medya için yorumlanmış görsellerine sahip olun.

Ecomedya’nın kreatif tasarımları ile sosyal medyada farkınızı ortaya koyun!

Ecomedya sosyal medyanın dinamikleri ve işletme veya markanızın kimliğinize göre en uygun ve kreatif tasarımları üretir ve sosyal medya hesaplarınızda kullanarak eksiksiz ve etkili bir şekilde sosyal medya hesaplarınızın kurumsal dilinin yaratıcı bir yansıması olur.

Reklamlarınız için Alternatif Tasarımlar

Ecomedya aynı reklam kampanyası için farklı mesaj ve tasarımlar ile alternatifler oluşturur. Böylece farklı mesaj ve tasarımların testini yaparak en yüksek ve verimli etkiyi sağlayan tasarımları belirleyerek reklam bütçenizi daha verimli kullanmanıza yardımcı olur.

Sosyal medya, bugün hemen hemen her markanın önemini bildiği bir alandır. Her markanın sosyal medyadan bir beklentisi vardır. Eğer bu beklenti iyi tasarlanmış bir sosyal medya stratejisi olmaz ise, gerçekleşmesi çok zor olur.
*Dünya nüfusunun %50’ye yakını sosyal medya kullanıcısı,
*Toplam internet kullananların sayısı 5 milyar civarında,
*İnstagram kullanıcı sayısı 1 milyar civarında, toplam
Ecomedya Grubu olarak markanız için ideal paketi belirlememeye hemen başlayalım.

3 out of 4 of the world’s population are social media users. In Turkey and 25 million Twitter users, 23 million Instagram users and 40 million Facebook users located in. We also provide a better service to all users who are interested in your industry with our expert staff who love your job in order to announce your name and brand and to expand your customer potential.

Thanks to our expert social media managers, we are increasing your awareness in your sector. Facebook, Instagram, YouTube, Linkedin etc. In your social media accounts we prepare you post and content for you in the competition of the sector you are moving forward.

The more noticeable the quality and content of the posts you make from social media, the easier it is for social media users to notice you. We, with our expert photographers, expert graphic designers and editors, take care of every work we do for you and determine your right audience and share them in this way.

without
https://ecomedya.com.tr/wp-content/themes/quercus/
https://ecomedya.com.tr/
#c1c1c1
style1
paged
Loading posts...
/home/ecomedya.com.tr/public_html/
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
on
yes
yes
off
on
off
off