0%

Kurumsal kimlik bir işletme veya markanın dışarıdan görünen yüzüdür. İşletme veya markanın bu yüzünü oluşturmak için yapılan çalışmalara ise kurumsal kimlik çalışması denir. Ecomedya kurumsal kimlik tasarımı hizmetini işletmeniz veya markanızı bir bütün olarak eksiksiz bir şekilde ele alır.
Logo, Logo Renk Paleti, Kurum Fontu, Kartvizit, Antetli, Diplomat zarf ve Türevleri, Sertifikalar, Broşürler, Kurum Katalogları, Bayraklar, Promosyon Ürünleri, Araç Giydirmeleri, Çalışan Kıyafetleri, Fatura irsaliye gibi muhasebesel evraklar, tabela, mail imza ve diğer materyaller gibi hizmeleteri Ecomedya Grubu tasarlamaya başlasın.

İşletmeniz veya Markanızı Ön Plana Çıkarın

Kurumsal kimlik bir işletme veya markanın dışarıdan görünen yüzüdür. İşletme veya markanın bu yüzünü oluşturmak için yapılan çalışmalara ise kurumsal kimlik çalışması denir. Ecomedya kurumsal kimlik tasarımı hizmetini işletmeniz veya markanızı bir bütün olarak eksiksiz bir şekilde ele alır.

 

Kurumsal kimlik işletme veya markanızın bir imzasıdır.

Kurumsal kimlik, globalleşen ve dijitalleşen dünyada işletme veya markanızı daha güçlü bir hale getirir. Müşterileriniz ve hedef kitleniz üzerinde sağlam bir imajınızın olması ve sizinle aidiyet kurulması açısından son derece önemlidir.

Ecomedya işletme veya markanızın ismi ve logosundan başlayarak, onu temsil edecek tüm görselleri eksiksiz ve büyük özenle hazırlar. Çünkü kurumsal kimlik, uzun solukludur ve uzun bir süre değiştirilmeden kullanılması gerekliliğinin bilincindedir.

Kurumsal Kimlik Tasarım Süreçleri

Hazırlık

Ecomedya’da kurumsal kimlik tasarımına hazırlık süreci ile başlar. İşletme veya markanız olarak vermek istediğiniz mesajı net olarak belirleyip, ona uygun bir yol haritası çizer. İşletme veya markanızın iletmek istediklerini nasıl söyleyeceği konusunda fikirler geliştirerek mesajınızın müşterileriniz ve hedef kitlenize en hızlı şekilde nasıl geçeceğini şekillendirir. İşletme veya markanızın duruşu, ses tonu, seçilen grafikler ve renkler gibi kurumsal kimliği belirleyen ögeleri tespit ederek araştırır. İlgili stratejileri belirledikten sonra sunumunu yaparak üretim aşamasına geçer.

Üretim

Ecomedya üretim sürecinde dosya, antetli kağıt, zarf, kartvizit ve promosyon ürünleri gibi kurumsal kimlik parçalarından oluşan genel kimlik için çerçeveyi belirler. Bu şekilde ilk seti oluşturduktan sonra müşterilerine sunar ve müşterilerden gelen istekler doğrultusunda düzenlemeler yapar.

KURUMSAL KİMLİK TASARIMI

Kurumsal Kimlik Tasarımı, isminden de anlaşılacağı gibi şirketinizin kimliği rolündedir.

Bir şirketin logosu ve amblemi olmadan o şirketi kimse tanımaz. Biz Kurumsal Kimlik Tasarımı’ nda en çok bunun üzerinde duruyoruz. Logonuz ve ambleminiz var mı? Varsa sektörünüzü ve sizin profilinizi ne kadar yansıtıyor?

Şirketinize ait bir yazı fontunuz var mı? Yani bir yerde bir reklam verdiğinizde logonuzu veya ambleminizi koymadan sade bir yazı yazarak sizin markanız tahmin edilebilir mi? Biz size özel bir yazı fontu belirleyerek hem kurumsallığınızı hem de bilinirliğinizi ön plana çıkarıyoruz.

Peki size ait kartvizitler, bloknotlar antetli kağıtlar veya dosyalarınız var mı? Bunlar kurumsallığınızı ön plana çıkaracak küçük ayrıntılardır. Biz bunların size özel tasarımlarını yapıyor, baskı ve matbaa süreciyle değerli vaktinizi harcamamanız adına bu işleri de biz yapıyoruz.

EcoMedya ® sizin için, en iyi Kurumsal Kimlik Tasarımını sizlere sunar. Size ise sektörünüzde profilinizin kurumsallığını ve marka oluşunu arkanıza yaslanıp seyretmek kalır.

Corporate Identity Design, as the name suggests, has the role of your company’s identity.

No one knows the company without a company logo and emblem. We focus most on Corporate Identity Design. Do you have your logo and logo? If so, how much reflect your sector and your profile?

Do you have a font for your company? So when you place an ad in a place without putting your logo or emblem to write a simple text can you guess your brand? We set you a custom font and highlight your corporateity and recognition.

Do you have business cards, notepads, letterheads or files? These are small details that will highlight your corporate identity. We make these special designs for you, printing and printing process in order to spend your valuable time we do.

EcoMedya ® offers the best Corporate Identity Design for you. If your profile in your industry and brand of your profile to sit back and watch the remaining.

without
https://ecomedya.com.tr/wp-content/themes/quercus/
https://ecomedya.com.tr/
#c1c1c1
style1
paged
Loading posts...
/home/ecomedya.com.tr/public_html/
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
on
yes
yes
off
on
off
off